O škole

  • Krásna rodinná škola s viac ako 18 ročnými skúsenosťami
  • Nachádza v pokojnej a elegantnej rezidenčnej štvrti v blízkosti živej zátoky St Julians ‘Bay
  • Veľký výber kurzov, kurzy angličtiny podľa profesie, malé skupiny
  • Ubytovanie: hosťovské rodiny (5-10 minút pešo od školy), rezidencia (2 minúty pešo od školy) alebo hotel

GSE Gateway School of English je rodinná firma založená v roku 2002. Počas 18 rokov svojho fungovania sa vypracovala na jednu z najlepších jazykových škôl na Malte. Zakladatelia pani Maria Sammut a pán Charles Sammut postavili školu a priľahlú rezidenciu na vlastnom pozemku. Rodina dohliadala na celý proces výstavby, od návrhu a položenia základov, po výzdobu, nákup nábytku, nábor učiteľov, vývoj kurzov a marketing. Spolu s ich synom Karlom riadia každodenné operácie a celoročne sa venujú škole nepretržite. Sammutovci milujú Slovensko, radi k nám cestujú v zime na lyžovačky a tiež veľmi radi privítajú slovenských študentov vo svojej škole na Malte. Výučba prebieha v malých skupinách, dôraz je kladený na individuálny prístup ku každému študentovi, keďže ide o malú školu. V lete mávajú okolo 130 študentov, mimo sezóny menej. Učitelia sú vysoko kvalifikovaní, skúsení a angličtina je pre nich rodným jazykom. Škola má 8 svetlých, priestranných, klimatizovaných tried s interaktívnymi tabuľami, najmodernejšou informačnou technológiou a videozariadením. Dobre zásobená knižnica so súčasnými učebnými materiálmi a médiami na precvičovanie a rozvoj rôznych jazykových zručností. Okrem počítačov na samoštúdium tu nájdete aj DVD, knihy, časopisy, pracovné hárky a špeciálne vybrané materiály na počúvanie. Je otvorená pred a po vyučovaní a vždy je k dispozícii odborná pomoc .

Lokalita

Gateway School of English GSE Malta sa nachádza v pokojnej a elegantnej rezidenčnej štvrti v blízkosti živej zátoky St Julians ‘Bay (12 až 15 minút chôdze od zálivu St Julian alebo Spinola Bay). Lokalita bola starostlivo vybraná kvôli svojej ideálnej kombinácii požadovaných vlastností: sociálna kvalita okolia, bezpečnosť a ochrana, dostupnosť a blízkosť zelených zón, nákupných možností a rekreačných stredísk.

Typy kurzov

General English

Kurz všeobecnej angličtiny je k dispozícii po celý rok na 6 úrovniach: začiatočník, základný, stredne pokročilý, stredne pokročilý, vyšší stredne pokročilý a pokročilý. Študenti budú rozdelení do tried podľa výsledkov roztrieďovacieho testu a môžu sa podľa svojho postupu posunúť na vyššiu úroveň. Roztrieďovací test sa koná prvý deň v škole a trvá jednu hodinu.

Obdobie prevádzky : Celoročne
Úroveň : Začiatočník až Pokročilý
Trvanie 1 Lekcia : 45 minút
Lekcie týždenne : 20 hodín / 15 hodín
Priemerný počet študentov v triede : Zima (január – máj a september – december) 8 študentov
Priemerný počet študenti v triede : Leto (jún, júl a august) 10 študentov
Maximálny počet študentov v triede po celý rok : 12 študentov

Kombinovaný General English

Kombinovaný kurz všeobecnej a konverzačnej angličtiny, vhodný pre študentov, ktorí si chcú precvičiť konverzáciu po kurze všeobecnej angličtiny. Malá skupina (iba 6 študentov v triede) Konverzačné kurzy angličtiny sa špecificky zameriavajú na rozprávanie, počúvanie, výslovnosť a zvyčajne zahŕňajú diskusie, párovú prácu (s ostatnými študentmi) a prezentácie. Funkčné zameranie je na vyjadrenie názorov a preferencií, nesúhlasu a vyjednávacích schopností.

Obdobie prevádzky: Celoročne
Úroveň: Začiatočník až pokročilý
Trvanie 1 Lekcia: 45 minút
Lekcie týždenne: 30 hodín / 22,5 hodín (20 hodín / 15 hodín týždenne Všeobecná angličtina + 10 hodín / 7,5 hodiny týždenne Konverzívne kurzy angličtiny)
Priemerný počet študentov v triede pre všeobecnú angličtinu: zima (január – máj a september – december) 8 študentov
Priemerný počet študentov v triede pre všeobecnú angličtinu: leto (jún, júl a august) 12 študentov
Maximálny počet študentov v triede pre konverzačnú angličtinu celoročne: 6 študentov

Konverzačná angličtina

Kurz je osobitne zameraný na rozprávanie. Hodiny zvyčajne zahŕňajú diskusie, párovú prácu (s ostatnými študentmi) a prezentácie. Funkčné zameranie je na vyjadrenie názorov a preferencií, nesúhlasu a vyjednávacích schopností.
Tento program by sa mal považovať za doplnok k akémukoľvek inému kurzu.

Obdobie prevádzky: Celoročne
Úroveň: Začiatočník až pokročilý
Trvanie 1 Lekcia: 45 minút
Lekcie týždenne: 10 hodín / 7,5 hodiny
Maximálny počet študentov v triede počas celého roka: 6 študentov

Individuálny kurz 1:1 General English

20,30 alebo 40 hodín týždenne
Vysoko motivujúci kurz zameraný na všeobecnú angličtinu, ale určený je aj na uspokojenie konkrétnych potrieb jednotlivého študenta. Študent spolu s učiteľom identifikuje tie jazykové zručnosti, ktoré si vyžadujú posilnenie a zopakovanie. Dôraz kladie na praktické používanie angličtiny a jazykové úlohy môžu súvisieť s prácou alebo profesiou, v ktorej sa bude angličtina používať s istotou a korektnosťou.Tento kurz je k dispozícii na všetkých úrovniach od začiatočníkov po pokročilých.

Business English

Praktické úlohy budú vychádzať z rozmanitých záujmov samotných klientov a hodiny budú rešpektovať sofistikované vedomosti a odborné znalosti študentov, najmä v oblastiach, ako sú vodcovstvo, inovácie a ľudské vzťahy. Kľúčové pojmy kurzu zahŕňajú tematické situácie, ktoré pomáhajú posilňovať slovnú zásobu, reč, písanie a všeobecnú angličtinu. Naším cieľom je poskytnúť flexibilný prístup k základným modelom interakcie, ktoré používajú podnikatelia pri svojej práci. Témy pokrývajú širokú škálu obchodných situácií, používanie komerčnej angličtiny pri zhromažďovaní informácií, vypracovávaní správ a príprave prezentácií, vedení pracovného pohovoru, písaní obchodných listov a e-mailov, telefonických rozhovoroch, rozhodovaní a riešení problémov.

Obdobie prevádzky : Celoročne
Úroveň : Predbežný až Pokročilý
Trvanie 1 Lekcia : 45 minút
Hodiny týždenne : 20 lekcií / 15 hodín, alebo 30 lekcií / 22,5 hodín týždenne
Priemerný počet študentov v triede : Zima (január – máj a september – december) 3 študenti
Priemer počet študentov v triede : Leto (jún, júl a august) 6 študentov
Maximálny počet študentov v triede po celý rok : 8 študentov

Prípravné kurzy na skúšky

Prípravné kurzy na skúšky: Gateway School of English ponúka širokú škálu kurzov na prípravu na skúšky, z ktorých najobľúbenejšie sú kurzy IELTS, TOEFL iBT, TOEIC a Cambridge FCE & CAE.GSE ponúka tri typy príravnych kurzov v závislosti od počtu hodín, ktoré chce študent absolvovať:
Skupinové kurzy na prípravu na skúšky 20 lekcií týždenne (k dispozícii po celý rok okrem júla a augusta)
Skupinové kurzy na prípravu na skúšky 30 lekcií týždenne (k dispozícii po celý rok okrem júla a augusta)
Kombinovaná skupina Všeobecná angličtina 20 hodín týždenne + príprava na individuálnu skúšku (súkromné ​​školenie) 10 lekcií týždenne (k dispozícii po celý rok vrátane júla a augusta).

Kurzy angličtiny podľa profesie:
Angličtina pre lekárov (Lekári, zubní lekári, lekárnici, zdravotné sestry a zdravotníci)
Letecká angličtina
Angličtina pre cestovný ruch
Angličtina pre právo
Angličtina pre umenie a dizajn
Finančná angličtina
Angličtina pre IT
Angličtina pre novinárov
Angličtina pre ropný a plynárenský priemysel
Angličtina pre armádu
Námorná angličtina
Angličtina pre poľnohospodárstvo

Obdobie prevádzky: Celoročne
Úroveň: Začiatočník až pokročilý
Trvanie 1 Lekcia: 45 minút
Lekcie týždenne: 20 hodín (15 hodín), 30 hodín (22,5 hodiny)

Kurzy angličtiny podľa profesie

Angličtina pre lekárov (Lekári, zubní lekári, lekárnici, zdravotné sestry a zdravotníci)
Letecká angličtina
Angličtina pre cestovný ruch
Angličtina pre právo
Angličtina pre umenie a dizajn
Finančná angličtina
Angličtina pre IT
Angličtina pre novinárov
Angličtina pre ropný a plynárenský priemysel
Angličtina pre armádu
Námorná angličtina
Angličtina pre poľnohospodárstvo

Obdobie prevádzky: Celoročne
Úroveň: Začiatočník až pokročilý
Trvanie 1 Lekcia: 45 minút
Lekcie týždenne: 20 hodín (15 hodín), 30 hodín (22,5 hodiny)

Ubytovanie

Hosťovské rodiny

Ubytovanie v anglicky hovoriacej hosťovskej rodine na Malte je skvelý spôsob ako maximálne využiť jazykový pobyt na precvičenie angličtiny v praxi, cez svoju hosťovskú rodinu spoznáte miestnu kultúru, zvyky, obyčaje, stravu a získate nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti. Pobyt v rodine nie je to isté ako pobyt v hoteli – preto musia študenti rešpektovať spôsob života rodiny. Ubytovanie v jednolôžkových, alebo v dvojlôžkových izbách s polpenziou, všetky rodiny bývajú v rezidenčnej oblasti 5 – 15 minút peši od školy. Škola osobne pozná všetky hosťovské rodiny a pravidelne tam vykonáva inšpekcie.

Študentská rezidencia GSE

Rezidencia GSE je vzdialená menej ako 30 metrov od školy, teda asi 3 minúty pešo zo spálňe do triedy. Dvojlôžkové a trojlôžkové izby s klimatizáciou, wi-fi pripojením a spoločnou kúpeľňou poskytujú čisté, pokojné a bezpečné ubytovanie v medzinárodnom prostredí. Študenti tu majú zabezpečené raňajky formou bufetových stolov a k dispozícii majú vybavenú kuchynku na prípravu vlastného jedla.

Hotely

V prípade záujmu Vám veľmi radi zabezpečíme ubytovanie vo vybraných päťhviezdičkových, štvorhviezdičkových a trojhviezdičkových hoteloch v St Juliens, prípadne v apartmánoch s vlastným stravovaním.

Ozvite sa nám, radi zodpovieme všetky vaše otázky 🙂

Vieme, že máme veľkú ponuku jazykových pobytov. A nemusí byť ľahké vedieť sa v nej okamžite zorientovať. Ak máte akékoľvek otázky, kedykoľvek sa nám ozvite a my sa vám budeme okamžite venovať.

+421 918 110 488

info@royalstudy.sk