FAQs

FAQ – Otázky a odpovede

Čo presne ponúka Royal Study?

Ponúkame jazykové pobyty a štúdium na stredných školách  v zahraničí. Naše jazykové pobyty v zahraničí sú vhodné pre:

  • Dospelých (16 a viac)
  • Mládež (od 12-17 rokov)
  • Školské skupiny
  • Pre firmy
  • Pre seniorov (50 +)

Štúdium na stredných školách v zahraničí vo Veľkej Británii s možnosťou študovať na strednej škole od 2 mesiacov až do 2 rokov (s možnosťou maturity) na danej strednej škole.

Mám záujem o jazykový pobyt, ale neviem kde a aký typ. Ako mi pomôžete s výberom?

Záleží na tom, o aký cudzí jazyk alebo destináciu máte záujem, dĺžku štúdia, v akom ročnom období by ste radi vycestovali, koľko máte rokov, máte záujem o menšie alebo väčšie mesto, inklinujete viac k moru alebo k vnútrozemiu. Máte záujem o klasický jazykový kurz, intenzívnejší kurz, Individuálny kurz kde ste sami s lektorom alebo potrebujete jazyk zameraný na konkrétnu oblasť, v ktorej pracujete / študujete (právo, medicína, ekonómia, letectvo, umenie alebo business).

Najlepšie je nás kontaktovať telefonicky alebo emailom, aby sme Vám vedeli čo najlepšie poradiť s výber presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.

Vybral/a som si jednu zo škôl a chcem vedieť viac o cene a podrobnostiach – kde nájdem dané informácie ?

Informácie o školách nájdete na našej webovej stránke. Ak máte záujem o viac informácií a detailne vysvetlenie, pokojne nás kontaktujte telefonicky alebo emailom a my Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

Čo zahŕňa celková cena jazykového pobytu?

Záleží o aký jazykový pobyt ide, či sa jedná o jazykový pobyt pre dospelých (16 rokov a viac) alebo o mládež (12-17 rokov), seniorov, skupinový jazykový pobyt (triedy, firmy) alebo o štúdium na stredných školách v zahraničí.

Chcel by som vedieť podrobnosti o ubytovaní, typoch kurzov v zahraničí – kde nájdem tieto informácie?

Na našej webovej stránke v časti „Užitočné informácie“ nájdete všetky informácie, aké typy ubytovaní a kurzov ponúkame.