LETNÁ PONUKA

Dovolenka a jazykový pobyt v jednom

Letná ponuka jazykových kurzov je tu a my sme tu, aby sme Ti pomohli preskúmať nové krajiny, kultúry a zároveň sa zdokonaliť v cudzom jazyku.

Naše kurzy sú navrhnuté pre všetky vekové kategórie a záujmové skupiny, takže si môžeš vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje Tvojim potrebám a prianiam.

 

Podpora v zahraničí 24/7

 

V cene pobytu je zahrnutá výučba jazyka, letenka, ubytovanie, strava, letiskový transfer a ďalšie poplatky.

V ponuke nájdeš obľúbené európske destinácie, pokojnejšie umelecké mestá, aj orientálne Turecko.

Vyber si z našej širokej ponuky jazykov a destinácií a pobyt Ti pripravíme 100% na mieru.

POZRI DESTINÁCIE

Cestuješ sólo alebo vo dvojici?

Pre všetky typy cestovateľov vytvoríme ideálny skupinový pobyt!

Ak cestuješ sólo, nemusíš sa na nikoho viazať a chceš si spojiť jazykový pobyt s dovolenkou, kde spoznáš nových ľudí a objavíš nové miesta, máme pre Teba ideálny typ pobytu!

Všetko Ti na mieru pripravíme a prispôsobime Tvojim potrebám a chuti.

Rôzne tipy ubytovania, stravy, aktivít a učebného programu si zvolíš podľa svojich prefencii a my sa postaráme o dokonalý cestovateľský koktejl priamo pre Teba.

Chceš sa zlepšiť v angličine, španielčine, taliančine či iných jazykoch?

Láka Ťa skôr príroda a šport alebo kultúra, umenie a história?

V našej ponuke nájdeš miesta, v ktorých spojíš všetky tieto aspekty dovolenky, no aj špecifické destinácie pre cielené zážitky. Je to na Tebe!

Cestuješ s kamarátom/kou alebo s partnerom?

Pre dvojice aj väčšie skupiny priateľov sú dostupné rôzne formy ubytovania, stravy a programu.

Máme pobyty aj pre dvojice, ktoré si chcú užiť jazykový pobyt s dovolenkou zároveň v súkromí a romantickej atmosfére.

Pre dvojice a väčšie skupiny, ktoré chcú väčšiu interakciu s novými ľuďmi máme pestré programy, kde sa rozhodne nudiť nebudeš!

Čakajú Ťa skvelé výlety, objavovanie nových miest, množstvo aktivít na pláži, v prírode či mestách, a spoznáš aj nových priateľov či vzácne kontakty pre kariérny smer.

Vyber si podľa preferencií jazyka, destinácie, či aktivít, je to na Tebe!

Kurzy pre rodiny

Toto leto si užite rodinnú dovolenku plnú vzájomného zdieľania a učenia sa nového jazyka spoločne. Preskúmajte krásy cudzej krajiny a zažite nezabudnuteľné chvíle s vašimi blízkymi.

Letné detské tábory

Leto plné zážitkov, s novými kamarátmi a jazykovými znalosťami.

Učenie sa jazyka je v mladom veku jednoduchšie a hravejšie. Okrem vzdelania svojim deťom takto zabezpečíte aj leto plné zábavy a nezabudnuteľných zážitkov.

Ponúkame bezpečné a zábavné prostredie, kde vaše deti zoznámime s novým jazykom a kultúrou prostredníctvom hier, aktivít a interaktívnej výučby.

Ubytovanie sa nachádza priamo pri pláži, čo umožňuje deťom spoznávať morské radovánky. Plávanie, stavanie pieskových hradov, športové aktivity, prechádzky pozdĺž pobrežia a rôzne výlety sú len niektoré z aktivít, ktoré deti môžu zažiť.

Vaše deti budú vždy pod dohľadom skúsených a starostlivých teamleaderov, ktorí sa postarajú o to, aby bol tábor bezpečný a príjemný pre všetkých účastníkov.

Tábor prinesie vašim deťom zážitky, ktoré si budú pamätať po celý život. Vytvoria nové priateľstvá, objavia nové koníčky a zlepšia svoje jazykové schopnosti.

Pre vašu maximálnu spokojnosť zariadime a vybavíme všetko potrebné a máte našu neustálu podporu a servis.

Kontaktujte nás ešte dnes, radi vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku zadarmo.