Kanárske ostrovy – Tenerife

FU International Academy Tenerife

Puerto de la Cruz Tenerife

Slnečné počasie, veľkolepé pláže  – najväčší ostrov Kanárskych ostrovov patriacich Španielsku, nachádzajúcich sa v Atlantickom oceáne neďaleko pobrežia Afriky.

Škola v Puerto de la Cruz sa nachádza vedľa krásnej botanickej záhrady a 20 minút chôdze od pláží a centra mesta, je pokojným, relaxačným prostredím na štúdium španielčiny.

Veľký výber jazykových kurzov počas celého roka.

Certifikovaný učitelia s dlhoročnými skúsenosťami.

Skvelá ponuka aktivít a exkurzií.

Puerto de la Cruz, ktoré ponúka možnosť úplného ponorenia sa do španielskeho vidieckeho životného vkusu a štýlu. Toto je vynikajúca príležitosť pre študentov španielčiny na rozhovory a spolužitie s miestnymi.

O škole:

  • Škola sa nachádza v Puerto de la Cruz, prekrásnom prístavnom meste na severe Tenerife. Zo slnečnej terasy, ktorou škola disponuje, je možné si vychutnávať neuveriteľné výhľady na sopku Teide a bujnú a zelenú vegetáciu v strede ostrova.
  • Pokojné prostredie na učenie a vhodný študijný materiál sú prioritami školy. Všetky triedy sú vybavené modernými didaktickými pomôckami, škola je v pokojnej zóne mesta na skok od pláže. Počas prestávok medzi vyučovacími hodinami je k dispozícii školská FU kaviareň, terasa, knižnica, wifi alebo coworking priestor.
  • Škola ponúka aj paletu mimoškolských činností ako je surfovanie, kurzy salsy, plážový volejbal a veľa iných.
  • Škola je akreditovaná Cervantesovým Inštitútom, ktorý garantuje vysokú úroveň profesionality vo vyučovacom procese ako aj kvalitu samotného vyučovania.

CENA

Od 400 € / týždeň

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu.

 

KURZY

Úrovne kurzov: od úplných začiatočníkov až po plynule hovoriacich

Dostupné počas celého roka – nástupné termíny na kurz sú každý pondelok

Štandardný kurz – 20 lekcií / týždenne

Business English – 20 lekcií / týždenne

Intenzívny kurz – 30 lekcií / týždenne

Kurzy pre učiteľov španielčiny

Príprava na skúšky a certifikáty

UBYTOVANIE

Hostiteľská rodina:

V Puerto de la Cruz sa všetky naše hostiteľské domy nachádzajú 10 až 30 minút chôdze od jazykovej školy. V tomto malom, pokojnom meste na severozápadnom pobreží Tenerife nájdete veľa miestnych ľudí, ktorí tam žijú. Začnite ihneď používať svoje španielske zručnosti v každodenných situáciách. Miestni ľudia sú priateľskí a vždy si nájdu čas na rýchly rozhovor. Pripojte sa k vašej hostiteľskej rodine k rôznym kultúrnym podujatiam a ponorte sa hlboko do španielskeho životného štýlu.

Zdieľaný apartmán:

Apartmány v Puerto de la Cruz sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od jazykovej školy a centra mesta. Začnite svoj deň prechádzkou do školy a večer sa vydajte za zábavou do mesta! Všetko je dostupné pešo alebo autobusom – obchody, pláž a ďalšie!

Apartmány sú dobre vybavené a zariadené pohovkami, jedálenským stolom, stoličkami a TV, ako aj posteľnou bielizňou v spálňach. Kuchyňa má všetko, čo potrebujete na prípravu jedla, a apartmán má vlastnú práčku, žehličku a žehliacu dosku. Stačí si priniesť vlastné uteráky.

Apartmánový hotel

Aparthotely sú ideálne, ak chcete nezávislý život v bezstarostnom prostredí hotela, a sú ideálne, ak cestujete s rodinou!

Všetky  aparthotely sú ponúkané na súkromnej báze, takže ak prichádzate na Tenerife s rodinou, je to skvelá voľba. Izby sú k dispozícii ako štúdio alebo apartmán až pre šesť osôb a celá izba je rezervovaná len pre vás, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie! Ceny sú za noc, takže táto možnosť môže byť prispôsobená presnej dĺžke vášho pobytu.

Štúdiá a apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou a kuchyňou, ako aj všetkým nábytkom v obývacích a spálňových priestoroch.

VOĽNÝ ČAS

Škola organizuje pre študentov v poobedňajších hodinách a cez víkendy mimoškolské aktivity. Študenti tak majú jedinečnú príležitosť spoznať španielsku kultúru na Kanárskych ostrovoch. Medzi voľnočasové aktivity patria napr. tanečné lekcie salsy, premietanie španielskych filmov, lekcie zaoberajúce sa španielskou kultúrou, literatúrou, umením. Medzi športové aktivity patria napr. golf, jazda na koni, potápanie, tenis, jazda na kajaku, windsurfing a mnoho ďalších.

Cez víkendy škola organizuje zaujímavé výlety, napr. na najznámejšiu horu Teide alebo na ostrov La Gomera. Prehliadky miest ako Santa Cruz de Tenerife, La Laguna alebo neďalekých dediniek (La Caldera, La Orotava alebo Masca) sú takisto súčasťou programu.