O nás

Vitajte v Royal Study!

Ak hľadáte jazykové pobyty a jazykové kurzy v zahraničí, ste na správnom mieste. Zabezpečujeme jazykové pobyty pre mládež aj dospelých, štúdium na stredných školách, jazykové pobyty pre skupiny, ale aj rodinné programy v zahraničí. Škála našich služieb je skutočne pestrá.

Veríme, že naučiť sa nový cudzí jazyk, vyskúšať si život v inej krajine, spoznať novú kultúru a nájsť priateľov z rôznych kútov sveta obohatí život človeka viac než akákoľvek hmotná vec.

Agentúr, ktoré sprostredkovávajú študijné pobyty, je viac, ale pridanou hodnotou Royal Study je osobná skúsenosť a 100 % individuálny prístup k zákazníkovi.

Všetky jazykové a stredné školy, ktoré v Royal Study ponúkame, či už na Malte, vo Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Španielsku, Rakúsku a​Taliansku, sme osobne navštívili a udržiavame osobné kontakty s ich riaditeľmi, aby ste si zo štúdia v zahraničí odniesli nielen nezabudnuteľné spomienky a spoznali medzinárodných kamarátov, ale predovšetkým vedomosti, s ktorými sa vám otvorí brána do lepšej budúcnosti.

V dnešnom globálnom svete sú totiž cudzie jazyky neoddeliteľnou súčasťou našich každodenných životov a s potešením pre vás vyberieme a zabezpečíme štúdium v zahraničí podľa vašich požiadaviek a predstáv.

Pokiaľ nemáte konkrétnu predstavu, aj vtedy sa môžete obrátiť na nás: postaráme sa o všetko od bezplatnej cenovej ponuky na mieru cez zabezpečenie dopravy, ubytovania, poistenia, priebežnú komunikáciu, kompletné vybavenie pobytu v zahraničí až po ukončenie štúdia.

Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes.

Tešíme sa na vás!

 

Lenka Ležanská
riaditeľka Royal Study

+421 918 110 488 | info@royalstudy.sk