Referencie

Jakub bol s pobytom veľmi spokojný. Jedinú vec, čo považoval za negatívum, bolo to, že bol krátko. Budúci rok by chcel byť dlhšie a vybral by si intenzívny program. Škola aj prostredie sa mu veľmi páčili a za mňa bolo všetko v poriadku. Oceňujem, že vy ste boli veľmi ochotná a nápomocná hlavne v úvode, ešte raz vám za to ďakujem. Trošku málo bolo podľa mňa výletov po Londýne (2x celkovo z 3 výletov ich zobrali nakupovať ), ale chápem, že to už bol posledný týždeň, možno predtým to bolo viac zamerané na iný typ výletov. Odporučila som vás aj niekoľkým mojim známym a v budúcnosti, ak budem riešiť pobyt, sa na vás určite obrátim.

Alexandra

Bratislava

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela z celého srdca poďakovať agentúre Royal Study za poskytnutý študijný pobyt pre 18-ročnú dcéru na Malte, konkrétne v škole Sprachcaffé Malta. Špeciálne poďakovanie patrí p. Ležanskej, ktorá nám aj v ťažkých situáciách (neustále sa meniace podmienky kvôli Covid-19 – karantény, testy, zatváranie tried…) bola úžasnou oporou a ako sa vraví „vždy po ruke“. Pri neskutočnom počte našich telefonátov nám pomáhala ochotne vybavovať aj rôzne malichernosti. Takže agentúru Royal Study vrelo odporúčam a jazykový pobyt taktiež. Pre deti, ktoré majú záujem vycestovať, učiť sa cudzí jazyk a nájsť si nových kamarátov je to určite dobrá „škola života“ v bezpečnej krajine.

Elena

Žiar nad Hronom

Ďakujem veľmi pekne agentúre Royalstudy za pobyt nášho dieťaťa na Malte. Veľmi sa mu páčilo a nainfikoval aj ďalšie. Týmto chceme poďakovať za hladký priebeh celého pobytu a držíme palce agentúre Royalstudy. Nech sa Vám darí!

Slavomír

Pezinok

Chceli by sme sa Vám poďakovať za Váš zodpovedný a pozorný prístup.
Za rady, usmernenia, podporu a trpezlivosť.
Ceníme si Vašu skvelú prácu. 
ĎAKUJEME:)

Ildiko

Sládkovičovo

Boli sme veľmi spokojní, preto by bolo škoda nezdieľať túto skúsenosť ďalej. Oslovenie agentúry Royal Study bolo vlastne náhodné, hľadali sme strednú školu  na krátkodobý pobyt v zahraničí na internete.

Od prvého kontaktu išlo o veľmi dobrú spoluprácu s nimi, konkrétne s p. Lenkou Ležanskou. Jej prístup bol profesionálny, nápomocný, ochotný, aktívny, trpezlivý, milý, ľudský. Celý čas sme boli mimoriadne spokojní. Od nášho prvého kontaktu, cez zabezpečenie všetkých formalít, dokumentov, podkladov, požiadaviek, cez organizáciu pohovoru, až po samotný nástup na pobyt.

Nezostala žiadna nezodpovedaná otázka. Do spolupráce by som išla bez váhania opäť. 100% odporúčam. Študijný pobyt sme vybrali na Brockenhurst College v Anglicku, s ubytovaním v rodine. Škola aktívne, detailne vysvetlila všetky požiadavky, poskytla informácie, nepodcenila žiadny detail, informáciu, všetko podstatné sme vedeli vopred, pred nástupom do školy.

Aj počas pobytu boli pravidelné stretnutia venované spokojnosti zahraničných študentov. Skúsenosti nášho dieťaťa sú veľmi pozitívne, všade veľmi ochotní ľudia, s profesionálnym prístupom. Skutočný záujem o pocity internacionálnych študentov. Škola má dobre vybavené triedy, učitelia veľmi ochotní pomôcť. Na rodinu sme rovnako mali veľké šťastie. Krátkodobý študijný pobyt naplnil naše očakávania, celé to stálo za to.“

Ďakujem ešte raz a prajem veľa spokojných klientov.

Dušana

Chorvátsky Grob

Ďakujem agentúre za sprostredkovanie jazykového pobytu v Španielsku – Malage, od začiatku až do konca.

Všetko bolo super aj bývanie v rodine.

Veľká spokojnosť a odporúčam, určite ešte využijem agentúru aj v budúcnosti. Ďakujem

Zuzana

Bystré

Excelentné. Od začiatku do konca, tím Royal Study sa o nás staral ako o aristokratov a svoj voľný čas venoval rozmýšľaniu nad tým, ako nám pobyt spríjemnia. 

100 zo 100.

Sofia

Bratislava

Manželka bola s pobytom a s kurzom na Malte veľmi spokojná. Myslím, že to splnilo očakávania. Zdokonalila sa a osmelila sa komunikovať v jazyku.

Pobyt bol pre ňu spojený aj s istou exotikou a teda nebolo to čisto o angličtine. Ďakujem za všetko. Komunikácia s vami bola pre mňa veľmi konštruktívna a príjemná. Celý pobyt hodnotíme pozitívne.

Tomáš

Štefanov nad Oravou

Adamkovi sa veľmi páčilo, bol spokojný a pobyt zvládol bez problémov. Páčilo sa mu ubytovanie, personál a prostredie. Rezidenčne bývanie bolo skvelé.

Ďakujeme aj za Váš prístup a ochotu pomôcť, keď bolo treba.

Silvia

Banská Bystrica

Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať agentúre Royal Study, cez ktorú sme riešili 3-týždňový jazykový pobyt v Londýne pre moju 17-ročnú dcéru. Moje špeciálne a vrelé poďakovanie patrí predovšetkým pani Lenke Ležanskej, s ktorou sme riešili všetky veci spojené s organizáciou pobytu – od samotnej prihlášky, cez organizáciu letu a pobytu, všetky potrebné dokumenty pre školu a cestu, vrátane letenky ako aj samotného check-inu tam aj späť, čo som vysoko ocenila, pretože sme s tým nemali nijaké starosti. Prístup pani Ležanskej je maximálne profesionálny a ľudský zároveň, vždy mi promptne zodpovedala na všetky moje otázky a vždy mala pochopenie aj pre moje obavy :-), vyriešila všetko, čo bolo treba a bola k dispozícii vždy, keď to bolo potrebné. Dcéra bola s pobytom maximálne spokojná a vrátila sa šťastná a plná zážitkov. Preto, ak uvažujete o podobnom jazykovom pobyte či už pre seba, alebo svoje dieťa, určite odporúčam obrátiť sa na Royal Study a pani Lenku Ležanskú. Ešte raz jej veľmi pekne ďakujem za všetko a prajem veľa spokojných klientov 🙂

Monika

Zvolen

Dobrý deň, z našej strany vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Sofinka bola spokojná s ubytovaním, štúdiom, prostredím aj s prístupom. Organizácia a pokyny z vašej strany boli maximálne profesionálne a bezproblémové. Určite Vaše služby využijeme aj v nasledujúcom roku. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a želám veľa spokojných študentov 🙂

Alexandra

Bratislava

Príde mi to až neuveriteľné, že je tomu už rok, čo som sa zúčastnila jazykového pobytu cez vašu agentúru. V prvom rade oceňujem profesionálno-ľudský prístup pani Lenky Ležanskej, ktorá mi pomohla nielen s výberom školy, ubytka, ale mi bola aj veľkou oporou počas pobytu. Absolvovala som 2-týždňový intenzívny kurz v škole EC Malta. Má výbornú polohu, skvelých učiteľov, zaujímavé vyučovacie techniky. Ako negatívum hodnotím len kombináciu viacerých študentov s rôznymi stupňami znalosti angličtiny, čo ale pripisujem postkovidovej dobe. Škola ale vie zareagovať promptne a vedia vám kurz upraviť podľa vašej úrovne. Určite ak rozmýšľate, neváhajte. Sú to najlepšie investované peniaze do seba. Oddýchnete si pri mori a aj sa niečo naučíte. Bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Určite absolvujem v budúcnosti ešte podobný kurz. Dokonca som „navnadila“ aj zopár ľudí v mojom okolí 🙂

Zuzana

Bratislava

Rada by som sa vám poďakovala za ochotu ktorú ste prejavili pri zvládnutí našich „menších“ problémov na Malte.
S vašou agentúrou sme boli veľmi spokojní a určite budem odporúčať ďalej 🙂
Obom sa nám páčilo a dojem zo školy bol výborný. 
Ďakujem za ľudský prístup a profesionalitu
Prajem všetko dobré
 

Kristína

Bratislava

Dobrý, chcem sa poďakovať Agentúre Royal Study za jazykový mesačný pobyt- Angličtina v Tureckej Antalyi (07/2023).

Všetko prebehlo na Jedničku, žiadne komplikácie… vnuk už je doma, spokojný, a plánuje na budúci rok znovu vycestovať cez Vašu agentúru.

Ešte raz ďakujeme.

Daniela

Piešťany

Veľké ďakujem agentúre Royal Study za sprostredkovanie jazykového pobytu v Londýne pre nášho 16r syna.

Cesta aj pobyt prebehli hladko, syn bol veľmi spokojný s priebehom pobytu, školou, aktivitami, s ubytovaním, celkovo skúsenosť nad očakávania.

Ďakujeme za pomoc pri riešení menších problémov, príjemnú komunikáciu v akomkoľvek čase. Podľa vlastnej skúsenosti môžeme len odporúčať.

Jana

Starý Tekov

V apríli 2023 som absolvovala študijný pobyt anglického jazyka na Malte. Moje rozhodnutie osloviť agentúru Royal Study považujem za jedno z najlepších a to píšem úplne bez pátosu. Oceňujem veľmi kompetentný, príjemný a korektný prístup Lenky Lezanskej pri každom kroku realizácie môjho študijného pobytu vrátanie sprostredkovania ubytovania, cesty, školy, programu na ostrove atď. Čo sa týka školy samotnej môžem len potvrdiť to, čo o nej píšu ostatní: Priestory školy sú útulné, atmosféra veľmi priateľská a mne sa veľmi rátalo aj to, že sme boli z celého sveta, v rôznom veku ale s rovnakým naturelom. Bolo veľmi zábavne sledovať cez prestávky ako hlavne my začiatočníci, spolu komunikujeme rukami a nohami v „angličtine“. Napriek tomu, že sme nemali dostatočný komunikačný prostriedok, medzi nami vznikli priateľstvá a môžete veriť, že aj nezabudnuteľné zážitky. Páčil sa mi aj veľmi osobný a ústretový prístup personálu školy, premyslené didaktické postupy a kompetentnosť učiteľov. (Napríklad Mateus a Alan sú “ jednička „😊) Bývanie na Malte si treba vopred premyslieť, nakoľko každý z nás máme svoje potreby a požiadavky a to aj na strane ubytovávateľov. Ak sa rozhodnete bývať v rodine tak ako som to urobila ja, je vhodné si zadefinovať všetko, čo je pre vás podstatné. V každom prípade domáci na Malte sú veľmi milí a ochotní ľudia s rovnakými pre a proti ako je tomu aj v našej krajine. Pri cestovaní na Maltu a naspäť domov nie je žiaden väčší problém aj vďaka tomu, že máte vždy k dispozícii pomoc a podporu agentúry. Moji známi sa ma často pýtajú, čo mi tie dva týždne angličtiny dali. Začala som angličtinu lepšie počuť, pochopila som štruktúru tohto jazyka a teraz je už len na mne, aby som sa ďalej jazyku pravidelne venovala…a potom o pár mesiacov, mám v úmysle zlepšiť úroveň… zase na Malte!   

Mária

Trenčín

Ak si želáte profesionálny prístup, odbornosť, pedantnosť a v dnešnej dobe hlavne ľudskosť, láskavosť a pokoru jednoznačne odporúčam a dávam 5 hviezdičiek Royal Study!

Zuzana

Bratislava