Jazykové pobyty pre dospelých Turecko – Antalya

British Culture Antalya

Medzinárodný jazykový tábor s British Culture pre deti od 9 do 16 rokov s rodenými hovorcami z Veľkej Británie a Ameriky  na pobreží Stredozemného mora v 4-hviezdičkovom hoteli.  

Stredomorské pobrežie na juhozápade Turecka a jednou z najlepších dovolenkových destinácií na svete. Leží v zálive, ktorý je z troch strán obklopený strmými a husto zalesnenými horami. 
Mesto ponúka veľa príležitostí na plážový relax, vodné športy a ďalšie aktivity počas dovolenky. Skvelú dovolenku si tu užijú rodiny s deťmi, mladí ľudia, ale aj seniori.  

V meste sa nachádza piate najväčšie akvárium na svete s tunelom, ktorý meria viac ako 130 metrov. Historické bohatstvo a krásna okolitá príroda sú jedným z hlavných turistických lákadiel mesta. 

ŠKOLA 

^

Kurzy ponúkané jazykovou školou British Culture sú vhodné pre všetky úrovne a sú navrhnuté tak, aby sa zamerali na oblasť podľa vášho výberu

^

S pomocou skúsených rodených učiteľov z Veľkej Británie a Ameriky, najmodernejších zariadení a najlepších učebných materiálov si užijete zážitok, ktorý vám zmení život

^

Veľmi skúsený a oddaný personál

^

Nie je potreba žiadnych víz na vstup do Turecka

^

Antalya je jednou z najlepších dovolenkových destinácií na svete

^

Medzinárodný certifikát na konci kurzu

CENA

^

2 týždne - 1600 €

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

KURZY 

^

Termíny: Jún - August

^

Možnosť štúdia: 2 týždne

^

Vek: 9 - 16 rokov

^

V hlavnej budove sa nachádza vonkajší bazén, bar pri bazéne, večerné zábavné programy so živou hudbou a tancom

^

Všetci učitelia sú rodení hovoriaci z Veľkej Británie alebo Ameriky

^

Dopoludnie výučba v skupinách 12 – 15 študentov podľa úrovne angličtiny

UBYTOVANIE

^

Hotel:

Kemp sa bude konať v 4* hoteli v úplnom centre Kemeru, 150 m od mora v oblasti parku s veľmi útulnou, dobre upravenou štvrťou. 

Izby: 3-lôžkové s vlastným sociálnym zariadením na každej izbe (sprcha, WC), vybavené klimatizáciou, uzamykateľnými skrinkami, nočnými stolíkmi, TV so satelitnými programami, balkónom. 

Vybavenie hotela: 

dve trojposchodové budovy, veľký vonkajší bazén s mini aquaparkom (detská šmykľavka), bar pri bazéne s občerstvením, gril, dve nové konferenčné miestnosti pre angličtinu, kreslenie, vyšívanie, tanečný parket a miesto pre večerné programy, súkromná pláž s ležadlami a slnečníkmi. 

Hotel funguje v systéme „All Inclusive“, strava sa podáva v budove hotela Fame Beach 4*, strava je veľmi pestrá: raňajky, obedy a večere formou bufetu s bohatým množstvom mäsa, kuracieho mäsa, rýb, všetkých druhov príloh, od bežnej ryže a vyprážaných zemiakov, grilovaný baklažán, cuketa, rôzne šaláty a sladkosti. Na obed a večeru je vždy nakrájané ovocie: jahody, broskyne, hrušky, jablká a každý obľúbený melón a plátky melónu. 

Medzi obedom a večerou sú k dispozícii bezplatné nápoje vo forme džúsov, čaju, horúcej čokolády, koláčikov, muffinov a iného pečiva. 

VOĽNÝ ČAS

^

Popoludní – hry a športy v angličtine s anglicky hovoriacimi animátormi alebo výlet na exkurzie (za príplatok). Večer – hry s rodenými hovoriacimi a učiteľmi zo školy British Culture v angličtine: súťaže „chlapci proti dievčatám“. Aktivity: karaoke, vystúpenia, večerné show, Aquapark, zábava na pláži.

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku