Jazykové pobyty pre dospelých Turecko – Antalya

British Culture Antalya

Naučte sa anglicky v Antalyi, najrýchlejšie rastúcom meste v Turecku, jednou z najlepších dovolenkových destinácií na svete a odneste si domov množstvo nezabudnuteľných zážitkov. 

Stredomorské pobrežie na juhozápade Turecka a jednou z najlepších dovolenkových destinácií na svete. Leží v zálive, ktorý je z troch strán obklopený strmými a husto zalesnenými horami. 
Mesto ponúka veľa príležitostí na plážový relax, vodné športy a ďalšie aktivity počas dovolenky. Skvelú dovolenku si tu užijú rodiny s deťmi, mladí ľudia, ale aj seniori.  

V meste sa nachádza piate najväčšie akvárium na svete s tunelom, ktorý meria viac ako 130 metrov. Historické bohatstvo a krásna okolitá príroda sú jedným z hlavných turistických lákadiel mesta. 

K najpôsobivejším miestam patria vodopády Düden, ktoré padajú zo 40-metrového travertínového útesu do vôd Stredozemného mora. 

ŠKOLA 

^

Kurzy ponúkané jazykovou školou British Culture sú vhodné pre všetky úrovne a sú navrhnuté tak, aby sa zamerali na oblasť podľa vášho výberu

^

S pomocou skúsených rodených učiteľov z Veľkej Británie a Ameriky, najmodernejších zariadení a najlepších učebných materiálov si užijete zážitok, ktorý vám zmení život

^

Veľmi skúsený a oddaný personál

^

Nie je potreba žiadnych víz na vstup do Turecka

^

Antalya je jednou z najlepších dovolenkových destinácií na svete

^

Medzinárodný certifikát na konci kurzu

^

Naučte sa angličtinu, aby ste zlepšili a rozšírili svoje kariérne možnosti a otvorili svet vzdelávania

CENA

^

2 týždne od 750 €

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

KURZY 

^

Termíny: každý pondelok počas celého roka

^

Možnosť štúdia: 2 a 4 týždne

^

Vek: 16+

^

Vaša sebadôvera sa zlepší pri výučbe vo všetkých štyroch komunikačných zručnostiach: hovorenie, počúvanie, čítanie a písanie.

^

Príprava na skúšky – certifikáty: IELTS & TOEFL & TOEIC

^

Všetci učitelia sú rodení hovoriaci z Veľkej Británie alebo Ameriky

^

Študenti majú zvyčajne vyučovanie ráno 9:30 – 13:00

UBYTOVANIE

^

Hotel:

Jednolôžková izba alebo dvojlôžková izba. 

Tieto izby sú vhodné pre jednu osobu a ponúkajú komfort a zároveň vysokú úroveň súkromia v dobrej lokalite. Izby sú zariadené na dobrej úrovni a majú všetko, čo potrebujete, aby bol váš pobyt pohodlný, a majú výhodnú polohu len pár minút od školy. 

^

Zdieľaný apartmán:

Zdieľanie bytu s inými študentmi vám poskytne veľa príležitostí na precvičenie znalostí angličtiny a vytvorenie trvalých priateľstiev s vašimi novými spolubývajúcimi. Apartmány sú s vlastným stravovaním a majú výhodnú polohu len pár minút od školy. 1 + 1 apartmán pre 3-4 osoby.

VOĽNÝ ČAS

^

Miestne poldenné výlety sa medzi destináciami líšia, môžu to byť návšteva múzea, deň na pláži alebo nákupného centra. Cez víkend študenti chodia na celodenné výlety na vzrušujúce a zábavné miesta, ako sú svetoznáme pláže Lara a Konyaaltı, Kemer, vodopád Düden alebo Staré mesto.

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku