Jazykové pobyty pre deti a mládež Veľká Británia – Cambridge

Embassy Summer – Abbey College 

Mesto Cambridge je svetovo známe svojimi historickými vysokými školami, nádhernou architektúrou a ikonickými obrázkami študentov, ktorí bicyklujú a plavia sa na rieke Cam. Jedno z najkrajších lokalít pre štúdium angličtiny a ponúka študentom zaujímavé obchody, trendové kaviarne, reštaurácie, kiná, ako aj históriu a úžasnú akademické atmosféru.  

 

ŠKOLA 

^

Škola sa nachádza v EC Cambridge alebo miestnej Cambridge College. Ponúkame rezidenčné ubytovanie v Abbey College v centre Cambridge alebo v hostiteľských rodinách

^

Bohatý voľnočasový program zahrnutý v cene programu

^

24 hodinový dohľad nad študentami

^

Vyučujú priateľskí a profesionálni učitelia angličtiny 20 x 45 minútové lekcie týždenne ráno alebo popoludní

^

Študenti budú umiestnení do medzinárodnej triedy so študentmi rôznych národností

^

Prvý večer sa uskutoční uvítacia aktivita, ktorej cieľom je zabezpečiť študentom možnosť stretnúť sa so zamestnancami a ostatnými študentmi a dozvedieť sa viac o areáli, jeho zariadeniach a užitočných informáciách, ktoré im pomôžu počas pobytu

CENA

^

1000 £ / týždeň

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

KURZY 

^

Termíny: od júla do augusta

^

Dĺžka pobytu je možná od 1 – 4 týždňov

^

Vek: 12 – 17 rokov

^

Štandardný kurz - 20 lekcií / týždenne

^

Kompletný program voľnočasových aktivít a výletov cez týždeň a víkend

^

Dozor tzv.Team-leader, ktorý dáva pozor na študentov počas celého pobytu a chodí s nimi na aktivity

^

Registračný poplatok, učebné materiály a záverečný certifikát o absolvovaní kurz

UBYTOVANIE

^

Rezidencia: 

Ubytovanie je na rezidencii v Abbey College, Tripos Court v jednolôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Strava je plná penzia (raňajky, obedy a večere). Rezidencia sa nachádza 5 minút pešo od školy.

^

Hostiteľská rodina: 

Ubytovanie hostiteľských rodinách v jednolôžkovej izbe. Strava je plná penzia (raňajky, obedy a večere). Rodiny sa nachádzajú od 10 do 50 minút pešo od školy.

VOĽNÝ ČAS

^

Študenti majú každý deň po škole kultúrne a športové aktivity s team-leaderom (dozor skupiny), ktorý na deti dáva pozor počas všetkých aktivít a výletov. 

Príklad voľnočasových aktivít: Športy ako futbal, mini olympiáda, kolkári, stolný tenis, volejbal a basketbal. Denné aktivity, ako sú poľovačky a dramatické workshopy. Večerné aktivity ako karaoke, talentová šou a tímové hry Aktivity. Študenti cestujú autobusom na všetky aktivity a exkurzie mimo centra.

ĎALŠIE POBYTY V PONUKE

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku