Jazykové pobyty pre dospelých Francúzko – Nice

France Langue Nice 

Mesto Nice vo Francúzsku je jedno z najmodernejších pobrežných miest v Európe, ponúka veľké množstvo aktivít ako napríklad festivaly, veľké množstvo vodných športov, veľa kultúrnych aktivít, obchodov a predovšetkým typické stredomorské prostredie. 

Navštívte jednu z viacerých fascinujúcich múzeí, prejdite sa po svetoznámom trhu Cours Saleya a pozrite si historické centrum so svojimi nespočetnými uličkami.  

Toto krásne mesto a turistické stredisko na juhu Francúzska už mnohé roky láka študentov svojou kuchyňou, krásnou stredozemnou panorámou a skvelými možnosťami pre nákupy. Študenti si užijú množstvo nádherných pláží a veľa slnka.

ŠKOLA 

^

Škola sa nachádza medzi pokojnou obytnou štvrťou a veľmi aktívnym nákupným centrom a ponúka sedem úplne zrekonštruovaných tried na dvoch poschodiach v pôvabnom provensálskom dome

^

Škola je plne vybavená informačným centrom s piatimi počítačmi, ktoré máte k dispozícii, ako aj bezdrôtovým internetom

^

Počas prestávok si môžu študenti oddýchnuť v príjemnej záhrade a užívať stredomorské slnko takmer po celý rok s 300 slnečnými dňami v Nice

^

Perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka

^

France Langue Nice sa nachádza v štvrti Liberation – Borriglione, štvrť na objavovanie, pretože je elegantná a zároveň multikultúrna, každý si tu niečo nájde

^

Môžete si užiť pokoj v rezidenčnej štvrti alebo sa vydať na celý deň návštevou mnohých obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov, dokonca aj umeleckých štúdií, ktoré Nice ponúka

CENA

^

0d 350 € / týždeň

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

Lokalita školy: 

KURZY 

^

Všetky jazykové úrovne

^

Termíny: každý pondelok počas celého roka

^

Dĺžka pobytu je možná od 1 – 24 týždňov

^

Vek: 16+

^

Štandardný kurz francúzštiny 20 lekcií / týždenne

^

Intenzívny kurz francúzštiny 26 lekcií / týždenne

UBYTOVANIE

^

Hostiteľská rodina:

Rodiny sú starostlivo vybrané a preverené, ponúkajú priateľské, príjemné prostredie, v ktorom môžete spoznávať pravý život v danej krajine, ich kultúru a zvyky. Po vyučovaní máte jedinečnú možnosť komunikovať s rodinou a zdokonaľovať si tak cudzí jazyk. 

Pobyt v hostiteľskej rodine je jedinečný kultúrny zážitok, ktorý vrelo odporúčame všetkým našim študentom. Všetky naše hostiteľské rodiny sú starostlivo vybrané a nachádzajú sa maximálne 30 minút od školy. Každá rodina má jedného alebo viacerých študentov s iným materinským jazykom. Vyberte si ubytovanie s raňajkami, polpenziu alebo aj plnú penziu. Bývanie v hostiteľskej rodine s polpenziou je povinné, ak je študent neplnoletý.  

^

Rezidencia:

Pobyt na rezidencii vám umožní užiť si nezávislosť, ale aj zdieľať skúsenosti s ostatnými študentmi z mnohých rôznych krajín vďaka rôznym dostupným spoločným priestorom. 

Moderné plne vybavené rezidencie, ktoré sú ľahko dostupné zo škôl. Môžete si vybrať ubytovanie v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej izbe, súkromnom alebo dvojlôžkovom štúdiu a niektoré rezidencie ponúkajú aj hotelové služby. Dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. 

^

Apart’Hotels:

Ak si vyberiete rezerváciu apartmánového hotela, je lacnejší a pohodlnejší ako hotel, budete sa cítiť ako doma, no napriek tomu budete môcť využívať služby rezidencie.  

Veľký výber veľmi pohodlných a plne vybavených apartmánov. V apartmánoch sa zvyčajne môžu ubytovať 1 alebo 2 osoby, ak však radi cestujete v skupinách, do niektorých našich apartmánov sa zmestia až 4 osoby. Vybavenie a služby (bezplatne aj za príplatok) sa môžu líšiť v závislosti od apartmánových hotelov. Dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. 

VOĽNÝ ČAS

^

Nice je tiež ideálne pre tých, ktorí hľadajú prírodu a únik. Výlet na rokliny Verdon, Saint-Jean-Cap-Ferrat, vodopády, rieky, lyžovanie, kasína v Monaku, filmové festivaly v Cannes, Saint-Tropez a absolútny pôvab Côte d‘ AzurNice je pre každého.  

Príďte a užite si mnohé aktivity spojené s objavovaním Provence a Azúrového pobrežia 

Škola France Langue Nice tiež ponúka výnimočný program aktivít na návštevu regiónu (MonacoEzeVillefranche…) spolu s vodnými aktivitami (potápanie, parasailing, vodný skúter…). Tak neváhajte a pridajte sa k nám na okraji tyrkysových vôd Baie des Anges. 

ĎALŠIE POBYTY V PONUKE

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku