Pobyty pre deti a mládež pri mori Mesto Orbetello  

OrbitLingua

  • Orbetello leží na pobreží Toskánska, v srdci regiónu Maremma, menej ako dve hodiny od Ríma, Florencie, Sieny a Pisy. Perla Costa d’Argento, uprostred trblietavej lagúny.
  • Orbetello je spojené s výbežkom Argentario dvoma dlhými zlatými piesočnými dunami, známymi ako „Tomboli della Feniglia e della Giannella“, ktoré návštevníkom ponúkajú kilometre čarovných pláží a borovicové lesy. 
  • To všetko plus 50 kilometrov nedotknutých pláží a skalnaté pobrežie medzi dvoma z najväčších chránených prírodných rezervácií v Taliansku robí z Orbetella ideálne miesto pre študijnú dovolenku v jednej z najkrajších oblastí Toskánska.

ŠKOLA 

^

OrbitLingua, založená v roku 2002, dynamická talianska jazyková škola špecializovaná na výučbu talianskeho jazyka a kultúry pre zahraničných študentov.

^

Fantastická lokalita školy

^

Obmedzený počet študentov naraz, čo zaručuje vysokú kvalitu našich služieb, priateľskú atmosféru a nepretržitú pomoc pri riešení potrieb a požiadaviek študentov.

^

Starostlivo preštudovaný a pestrý program mimoškolských aktivít, vrátane seminárov, exkurzií a špeciálnych večerov, ktoré umožňujú študentom objavovať mnohé aspekty talianskej kultúry.

^

Nachádza sa na tichom mieste len kúsok od historického centra. Obklopená krásnou záhradou, ideálne miesto na vyučovanie pod holým nebom alebo na oddych vo voľnom čase.

^

Blízko do Ríma, Sieny, Pisa a Florencie

^

Bezpečné prostredie

^

V škole sú pre študentov k dispozícii počítače

^

Wi-Fi pripojenie vo všetkých častiach školy vrátane záhrady. Táto služba je bezplatná. Študenti si môžu tiež požičať talianske filmy a knihy z našej knižnice

CENA

^

1900 € / 2 týždne

^

2600 € / 3 týždne

^

3400 € / 4 týždne

(Jazykový kurz taliančiny, ubytovanie v rezidencii/rodine, strava plná penzia, aktivity a exkurzie počas celého pobytu, dozor lídera, certifikát a všetky poplatky)

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

KURZY 

^

Nástupné termíny: 30/06 – 14/07 – 28/07

^

Vek: 13-17 rokov

^

20 lekcií taliančiny týždenne

^

Jazykový test po príchode na pobyt

^

Ubytovanie: Rezidencia alebo hostiteľská rodina ( 5-10 minút pešo od školy)

^

Strava : Plná penzia: - raňajky, obedy a večere

^

Každodenné športové-kultúrne a voľnočasové aktivity

^

Celodenný výlet / raz za týždeň

^

Poldenný výlet / raz za týždeň

^

Certifikát o absolovaní kurzu

^

Dozor lídera 24/7 počas celého pobytu

UBYTOVANIE

^

REZIDENCIA:

 2-3 lôžkové izby.

^

Hostiteľská rodina:

Tento typ ubytovania je veľmi komfortný a rodiny sú vždy priateľské a ochotné pomôcť. Taktiež je to najlepší spôsob zlepšenia sa v taliančine, keďže študent je nútený používať ju počas jazykového pobytu v každodennej komunikácii s rodinou.

VOĽNÝ ČAS

^

V ponuke programu sú pre študentov počas celého pobytu dostupné rôzne športové, spoločenské a kultúrne aktivity. Okrem potápania, tenisu či jazdy na koni organizujú aj exkurzie do okolitých miest či seminár o talianskom víne a kuchyni.

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku