Jazykové pobyty pre deti a mládež Francúzko – Biarritz

International House Biarritz

Francúzske malebné a prímorské letovisko Biarritz sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu v Biskajskom zálive asi 18 kilometrov severne od hraníc so Španielskom. Mesto má bohatú históriu a študenti môžu objavovať či už Ázijské múzeum, Morské múzeum a múzeum čokolády. Mesto je vyhľadávané turistami a surfermi z celého sveta. Dobrý spôsob, ako si precvičiť francúzštinu počas prázdnin! 

ŠKOLA 

^

Počas leta International House Biarritz pripravuje komplexné programy vyhradené pre deti a mládež, kde pobyt prebieha v 24-hodinovom tábore pod dohľadom. Dopravu na aktivity a výlety a späť majú na starosti vedúci skupiny

^

O všetko je postarané, lekcie, aktivity, zábava, ubytovanie aj transfery

^

Škola sa nachádza v modernej budove v srdci hlavného mesta surfovania v Európe, len 10 minút chôdze od pláže

^

Oceán, surfovanie, slnko, nádherná príroda francúzskeho Baskicka v meste

^

Kompletne zrekonštruované priestory a výnimočná poloha, len pár metrov od známej pláže Côte des Basques

^

Študenti budú mať k dispozícii spoločné priestory: kuchyňa, obývačka a student lounge

^

Škola sa nachádza v centre mesta Biarritz, 5 minút chôdze od trhovísk, reštaurácií, kaviarní a butikov v rušnej štvrti Halles a len 10 minút od svetoznámeho miesta na surfovanie na pláži Côte des Basques

CENA

^

0d 1300 € / týždeň

Pre viac informácií alebo akýchkoľvek požiadaviek nás prosím kontaktujte a my vám radi zašleme aktuálnu cenovú kalkuláciu

KURZY 

^

Vek: 13 – 17 rokov

^

Termíny: od júla do augusta

^

Cena zahŕňa: Registračný poplatok + jazykový kurz francúzštiny 20 lekcií / týždeň

^

+ 4 lekcie surfovania týždenne + kultúrne aktivity + ubytovanie + strava plná penzia (raňajky, obedy a večere) + spiatočné transfery z letiska Biarritz / vlakovej stanice

UBYTOVANIE

^

Rezidencia a hostiteľská rodina:

13 – 14 roční študenti sú ubytovaní na rezidencii domaine de la Pignada , ktorá má ideálnu polohu medzi historickým centrom Bayonne a Grande Plage v Biarritz. Rezidencia má 110 izieb, 2 reštaurácie a množstvo športových zariadení: minigolf, bazén, stena na pelotu, vybavená telocvičňa, futbalové a rugbyové ihriská.  

Ideálne miesto pre mladých ľudí počas letných prázdnin. Počas pobytu budú študenti ubytovaní v izbách pre 2 až 8 osôb. Oprať si deti môžu ráz týždenne v práčovni. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene. Strava je v rezidencii. Na obedy v pracovné dni a výlety sú k dispozícii obedové balíčky.  

15 – 17 roční študenti sú ubytovaní v hostiteľskej rodine. Zdieľať jedinečné momenty každodenného života so svojou rodinou a precvičovať si francúzštinu v reálnych situáciách. Všetky hostiteľské rodiny sú starostlivo vyberané a bývajú maximálne 30 minút verejnou dopravou od školy. Každá rodina hostí jedného alebo viacerých študentov s odlišným materinským jazykom v dvojlôžkovej spálni. Raňajky a večere budú prebiehať v hostiteľských rodinách. Na obedy vonku budú zabezpečené obedové balíčky. 

Jeden učiteľ má na starosti maximálne 14 juniorov v skupine – Vedúci má na starosti maximálne 12 juniorov na skupinu na exkurzii – dozor pri kúpaní a dozor nad max. 8 juniormi pri aktivitách vo vode.  

VOĽNÝ ČAS

^

Surfovanie – vyučuje vyštudovaný a skúsený učiteľ, ktorý niekoľko rokov spolupracuje s International House Biarritz. Skupina maximálne 8 študentov. Všetky úrovne sú akceptované – skupiny sú prispôsobené úrovniam a potrebám účastníkov. Na začiatku pobytu sa vykonáva plavecký test na prispôsobenom miesto. Materiál poskytuje škola surfovania. Lekcie prebiehajú na vhodnej pláži. Spoločenské a kultúrne aktivity: 4 akcie týždenne, pred alebo po športové stretnutia, aby si študenti mohli spoločne precvičiť francúzštinu (futbalové turnaje, súťaže v plážovom volejbale, kvízy, foto súťaže, hľadanie pokladu…).  V nedeľu, stredu a piatok škola organizuje spoznávacie večierky pre deti. 

Ostatné večery sú voľné. Poldenná exkurzia alebo spoločenská a kultúrna aktivita v stredu + celodenný výlet v sobotu.

ĎALŠIE POBYTY V PONUKE

Napíšte nám a my Vám pošleme bezplatnú ponuku