Jazykové pobyty pre vekovú kategóriu 40+ a 50+

Angličtina 40+

Londýn a Malta

 

Zapojte sa do nášho jedinečného programu v Londýne alebo na Malte prispôsobeného výhradne pre dospelých, ktorí chcú objavovať svet, spoznať nových priateľov a zlepšiť si jazykové znalosti.

Ideálna voľba, ak sa túžite učiť angličtinu vo vzrušujúcom, obohacujúcom prostredí.

Program je perfektnou zmesou 20 lekcií pokrývajúcich všeobecnú angličtinu a ďalších 6 lekcií, ktoré sa ponoria do miestnej kultúry, tradícií a histórie. To však nie je všetko – do každého balíka zahŕňame aj prehliadky so sprievodcom, návštevy pamiatok, kulinárske dobrodružstvá a množstvo spoločenských aktivít.

Lekcie sú navrhnuté tak, aby zabezpečili, že každá exkurzia bude nielen vzrušujúcou životnou skúsenosťou, ale aj rozšírením jazykového vzdelávania.

Každý týždeň budete mať 6 lekcií „Get ready to explore“. Hodiny sú založené na témach ako umenie, príroda, hudba a gastronómia. Napríklad, ak je plánovaná degustácia vína, budete mať lekciu s ľuďmi, ktorí hovoria o víne, naučiť sa slovnú zásobu pre degustáciu vína a naučiť sa opísať svoje preferencie. Každá lekcia je spojená s aktivitou, takže si môžete precvičiť svoju angličtinu na danej aktivite.

Ukážka na čo sa môžete tešiť:

Malta – výlet na ostrov Comino, vápencové dedičstvo a dielňa, pešia turistika, prehliadka ostrova Gozo, katedrála svätého Jána a hlavné mesto Valletta, plavba prístavom, katakomby svätého Pavla, tri mestá a Inkvizítorský palác, prehliadka starobylého mesta Mdina.

Nástupné termíny Malta: 8., 22. apríl | 6., 20. máj  | 3. jún | 9., 23. september  | 7., 21. október | 4. november

Cena Malta: 2 týždne 1474 € (V cene je zahrnuté – jazykový kurz, aktivity a exkurzie, registračný poplatok).

Londýn – literárna prehliadka so sprievodcom, lekcia varenia v škole Jamieho Olivera, ochutnávka Borough Market, návšteva národnej galérie, historické typické Pubs-krčmy, výlet do národného divadla, pešia prehliadka Davida Bowieho Soho, výlet riečnym člnom.

Nástupné termíny Londýn:  17. jún | 1., 15., 29. júl | 12., 27. august

Cena Londýn: 2 týždne 1539 GBP (V cene je zahrnuté – jazykový kurz, aktivity a exkurzie, registračný poplatok).

Odporúčaná dĺžka programu je 2 alebo 4 týždne; potom sa rozvrh zopakuje.

Ubytovanie si môžete vybrať podľa svojich preferencií: apartmán, hotel, hostiteľská rodina.

Taliančina 50+

Rím, Florencia a Miláno

Kurzy talianskej kultúry a jazyka prebiehajú trikrát ročne v talianskych jazykových školách: Florencia, Miláno, Rím.

Program je navrhnutý pre dospelých študentov, ktorí si chcú osviežiť alebo zdokonaliť svoje zručnosti v talianskom jazyku a zároveň ochutnať potešenie z talianskej dovolenky, medzi kulinárskymi podujatiami, kultúrnymi výstavami a exkurziami, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na scéne „La Dolce Vita“.

Kurz je organizovaný v 2 častiach, prvá je venovaná štúdiu jazyka so 4 lekciami intenzívneho kurzu taliančiny denne, ktoré sa konajú v dopoludňajších hodinách, a druhá je venovaná kultúre a rekreácii s bohatým programom popoludňajších a večerných aktivít.

Program jazykového kurzu 50+ zahŕňa niekoľko historických návštev a exkurzií po mestách s certifikovanými sprievodcami. A čo je najlepšie, ochutnáte typické talianske špeciality a vynikajúce talianske vína.

Popoludnia sú venované návštevám múzeí a pamiatok, exkurziám do prírody ako napríklad výroba olivového oleja a mnohým ďalším.

Kurz pozostáva z 20 jazykových lekcií od pondelka do piatku, ráno od 9:00 do 12:15.

Cena: 1 týždeň 1121 € (V cene je zahrnuté – jazykový kurz, aktivity a exkurzie, ubytovanie v jednolôžkovej izbe v zdieľanom apartmáne, registračný poplatok).

Starší študenti sa môžu rozhodnúť navštevovať kurz taliančiny na jeden alebo dva týždne.

Nástupné termíny Taliansko:

Florencia 20. mája | 2. septembra | 14. októbra

Miláno 18. marca | 6. máj | 16. septembra

Rím 18. marca | 17. júna | 14. októbra

Ubytovanie možné aj v hoteli alebo v hostiteľskej rodine.

Španielčina 50+

Malaga a Madrid

Malaga

Tento kurz je ideálny pre zrelších študentov, ktorí sa chcú naučiť španielsky uvoľneným tempom, a pre tých, ktorí chcú v Malage stráviť voľný čas na návštevu múzeí, ísť do divadla, spoznať španielsku históriu a kultúru a stretnúť sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Cieľom kurzu je zlepšiť vaše písanie a komunikáciu v španielčine prostredníctvom zábavných rečových cvičení, rolových hier a užitočnej každodennej slovnej zásoby.

Vyučovacie metódy sú prispôsobené pre dospelých študentov a pomôžu vám naučiť sa španielsky a vybudovať si sebavedomie pri komunikácii v každej situácii počas vášho pobytu v Malage alebo kdekoľvek inde v Španielsku.

S naším programom kultúrnych a spoločenských aktivít objavíte Malagu zaujímavejším a uvoľnenejším spôsobom, kde si budete neustále precvičovať španielčinu: prehliadky so sprievodcom historickým centrom mesta, návštevy múzeí, kurzy flamenca a oveľa viac.

Príklady ponúkaných aktivít sú:

Návšteva múzea CAC, Flamenco show, ochutnávka tapas a nápojov,  návšteva Alcazaby, Museum Pompidou, prehliadka mesta Malaga so sprievodcom.

Cena: 1 týždeň 946€ (V cene je zahrnuté – jazykový kurz, aktivity, ubytovanie v jednolôžkovej izbe v zdieľanom apartmáne, registračný poplatok)

Nástupné termíny Malaga:

1. apríla (1 – 2 týždne)  |  8. apríla (1 týždeň)  |  1. júla (1 – 2 týždne)   | 8. júla (1 týždeň)  |

7. október (1 – 2 týždne)  |  14. október (1 týždeň)

Madrid

Aj keď sa program 50+ zameriava na výučbu španielskeho jazyka, chápeme, že naši študenti hľadajú oveľa viac než len jazykový kurz. Preto ponúkame komplexnú španielsku skúsenosť.

Pozývame vás preskúmať pulzujúce mesto Madrid s nami, dopriať si jeho slávne tapas a ponoriť sa do bohatej kultúry, hudby, umenia a histórie Španielska.

Tieto aktivity vám poskytujú príležitosť ponoriť sa do každodenných rytmov španielskeho života a precvičiť si svoje jazykové znalosti v reálnych kontextoch. Kvalifikovaní učitelia vás budú sprevádzať, podporia vás pri používaní jazyka a podelia sa o pohľady na radosti tohto jedinečného mesta.

V škole sú študenti programu 50+ zaraďovaní do jazykových skupín na základe ich úrovne znalosti španielčiny, čo zaisťuje, že sa budete učiť spolu s rovesníkmi, ktorí majú podobné jazykové ciele. Či už ste začiatočník alebo pokročilý, máme pre vás ten správny kurz, aby ste mohli pokračovať vo svojej jazykovej ceste vlastným tempom.

Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľný zážitok z jazyka, kultúry a priateľstva. Objavte radosť z učenia sa španielčiny s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi a vytvorte si trvalé spomienky v pulzujúcom meste Madrid.

Vydajte sa na obohacujúce dobrodružstvo, ktoré vám rozšíri obzory a zlepší vaše jazykové schopnosti.

Cena: 1 týždeň 1000 € (V cene je zahrnuté  – jazykový kurz, aktivity, ubytovanie v samostatnom dvojlôžkovom apartmáne, registračný poplatok).

Nástupné termíny Madrid:

1. apríl (2 týždne)  |8. apríla (1 týždeň)  | 1. júla (2 týždne)   |8. júla (1 týždeň)  | 7. októbra (2 týždne)

14. októbra (1 týždeň)

 

Spoznajte nových ľudí vo vašom veku, cestujte, naučte sa jazyk a to všetko s našou neustálou podporou 24/7.

Kontaktujte nás ešte dnes, radi vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku zadarmo.