Letné jazykové pobyty a horúce hity pre rok 2024

Angličtina na Cypre

Naučte sa angličtinu na Cypre a spojte tak vzdelávanie s dokonalou dovolenkou. Počas jazykového pobytu na Cypre sa môžete tešiť na prechádzku po Prístave Limassol, návštevu Stredovekého múzea na hrade Limassol, Staroveký Kourion, návštevu 12 pláží s modrou vlajkou a mnoho ďalšieho.

Španielčina vo Valencii

Študenti španielčiny vo Valencii sa môžu tešiť na prechádzky po krásnej Valencii so sprievodcom. Najznámejšia a najobľúbenejšia aktivita – návšteva Oceanográfico – Museum of Fine Arts (Museo de Bellas Artes de Valencia). Čakajú vás lekcie jogy v škole a fitness na pláži. Varenie a ochutnávka Paella, ochutnávka vín a syrov, tapas večera. Nebudú chýbať ani lekcie tanca a umenia, či grilovanie na pláži.

Nemčina v Berlíne

Počas jazykového pobytu vás čaká prehliadka historického centra mesta, Berlínskeho múru, Tacheles-centra alternatívneho umenia alebo mesta Postdam. Galérie ako aj obchodíky s umením, revue divadla Friedrichstadtpalast, veľkolepá synagóga a Hackescher Markt, oblasť s impozantnou architektúrou. Študenti majú možnosť vidieť pozostatky Berlínskeho múru, história Budovy Ríšskeho snemu Reichstag, námestie Potsdamer Platz.

Taliančina vo Florencii

V rámci štúdia taliančiny vo Florencii spoznáte mesto a jeho okolie, tak ako aj taliansku kultúru. Medzi voľnočasové aktivity patria napr. filmové večery, prehliadka mesta a jeho historických pamiatok, múzeí a galérií so sprievodom zamestnanca školy.

Škola organizuje lekcie talianskej kultúry, privítaciu večeru a iné zaujímavé voľnočasové aktivity. Počas víkendu sa môžu študenti zúčastniť celodenných výletov do okolitých miest napr. Sienna a San Gimignano, Pisa, Roma, Benátky, Verona.

Francúzština v Nice

Počas štúdia francúzštiny na Francúzskej riviére zažijete bohatý program spoločenských a kultúrnych aktivít, vrátane prehliadky mesta so sprievodcom, veľmi obľúbene sú aj športové aktivity a víkendové exkurzie do miest Cannes, Monako a Antibes.

Zábavné filmové večery a mnoho ďalších aktivít, vďaka ktorým majú študenti jedinečnú príležitosť spoznávať francúzsku kultúru a naučiť sa jazyk.

Ďalšie destinácie

Aj toto sa na jazykovom pobyte naučíte a objavíte

Španielčina na Tenerife 

Tenerife, ostrov v Atlantickom oceáne vás oslní svojou rozmanitou krásou a prírodou.

Slnko, pláže a nádherná príroda sa spájajú s bohatstvom kultúry a dobrodružstva.

Môžete tu navštíviť jedinečné miesta, ako je národný park Teide s majestátnym vrcholom Pico del Teide, najvyšším vrcholom Španielska.

Prechádzky starými uličkami vás zavedú do živej histórie a zákutí, kde čas plynie pokojne.

Tenerife vás očarí pestrou kuchyňou, kde môžete ochutnať tradičné kanárske jedlá a zároveň si vychutnať moderné gastronomické zážitky.

Ostrov ponúka rôzne druhy pláží – od zlatých pláží ako Playa de las Teresitas, pláže obklopené útesmi ako napríklad v Los Gigantes, alebo čierne sopečné pláže s bohatým morským životom.

A pre milovníkov vodných športov je Tenerife rajom pre surfovanie, kitsurfovanie, potápanie, kajakovanie a mnoho ďalších aktivít.

Angličtina na Cypre

Cyprus, ostrov v Stredozemnom mori, láka návštevníkov z celého sveta svojimi nádhernými plážami, historickými pamiatkami, úchvatnou prírodou a pestrým životom.

Štúdium na Cypre ponúka fantastickú kombináciu kvalitného štúdia angličtiny, slnka, mora, krásnych piesočnatých pláží a skvelého jedla.

Škola sa nachádza v Limassole, v gréckej časti ostrova a ponúka deťom, mládeži, skupinám, dospelým i rodinám kurzy angličtiny v príjemnom a bezpečnom prostredí, so širokou ponukou možností trávenia voľného času.

Všetci učitelia sú rodení anglicky hovoriaci, kvalifikovaní pre výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka

Taliančina vo Florencii

Štúdium taliančiny vo Florencii je nielen o naučení sa jazyka, ale umožní vám aj spoznať taliansku kultúru, spôsob života v talianskej spoločnosti a zažiť lokálnu atmosféru.   

Florencia perla Talianska je v lete obzvlášť čarovná a ponúka nekonečné možnosti pre trávenie voľného času.

Právom sa považuje za jedno z najkrajších miest na svete, je kolískou renesancie, ktorej ulicami kráčali najznámejší európski umelci, politické osobnosti, či náboženskí klerici. 

Mesto láka turistov z celého sveta, ktorí si tu môžu okrem histórie vychutnať výborné toskánske jedlo, najlepšie talianske vína, množstvo barov a diskoték a veľké množstvo vábivých obchodov. 

 

Francúzština v Nice

Nice, považované za „Perlu Francúzska na Azúrovom pobreží“, je nádherné stredisko na jazykový pobyt, ktoré ponúka nielen krásne pláže a slnečné počasie, ale aj bohatú kultúru a fascinujúcu históriu.

Leto v Nice zaručuje teplé dni a slnečné počasie, čo vám umožňuje po výučbe jazyka dovolenkový čas v tyrkysových vodách a prvotriednych plážach.

Sprachcaffe škola v Nice má ideálnu polohu, nachádza sa len pár krokov od pláže a blízko množstva najpopulárnejších atrakcií mesta.

Vychutnajte si vybavenie školy, zatiaľ čo si osvojíte každú jemnosť francúzskeho jazyka a zoznámite sa so spolužiakmi z celého sveta.

Po vyučovaní v nádhernej budove školy vo francúzskom štýle sa môžete prechádzať po uliciach Nice alebo navštívte slávnu Promenade des Anglais.

Nemčina v Berlíne

Berlín žije počas letných mesiacov!

Počas tohto obdobia sa koná množstvo kultúrnych a hudobných festivalov, ako napríklad populárny Berlin Music Week alebo Carnival of Cultures, ktoré ponúkajú možnosť spoznať nielen miestnu hudobnú scénu, ale aj rôzne kultúry z celého sveta.

Kvalitné jazykové kurzy, múzeá, výstavy, historické pamiatky a úžasná súčasná architektúra to všetko zažijete popri štúdiu nemčiny v Berlíne.

Za návštevu určite stojí aj známe „Museumsinsel“ alebo „Múzejný ostrov“, na ktorom sa nachádza rovno 5 múzeí a tento ostrov je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

 

Spoznajte nových ľudí vo vašom veku, cestujte, naučte sa jazyk a to všetko s našou neustálou podporou 24/7.

Kontaktujte nás ešte dnes, radi vám poradíme a pripravíme cenovú ponuku zadarmo.